PAMIRŠOTE SAVO PRISIJUNGIMO DUOMENIS?

KOKYBIŠKI AUTOMOBILIŲ AKSESUARAI

GOODYEAR PRODUKTAI

GOODYEAR AKSESUARAI AUTOMOBILIAMS

SODO TECHNIKA ĮVAIRIOMS DARBO SĄLYGOMS

GOODYEAR PRODUKTAI

SODO TECHNIKA

DARBO DRABUŽIAI

GOODYEAR PRODUKTAI

PROFESIONALŪS DARBO DRABUŽIAI

PREV
NEXT

PATIRTIS

Ilgametė, daugiau kaip 120 metų veiklos patirtis, kompanijai leidžia pasiūlyti puikius, vartotojų lūkesčius atitinkančius produktus.

INOVATYVUMAS

Inovacijos – varomoji jėga, leidžianti sukurti puikius Goodyear produktus, kuriais kiekvieną dieną džiaugiasi daugybė vartotojų visame pasaulyje.

LANKSTUMAS

Stebime ir prisitaikome prie šiuolaikinių tendencijų, vartotojų poreikių ir įpročių, todėl platus Goodyear asortimentas pravers daugumoje gyvenimo situacijų!

GOODYEAR ISTORIJA IR DABARTIS

Goodyear Tire & Rubber kompanija buvo įkurta 1898 m. Akrone, Ohajo valstijoje, JAV, kai Frankas Seiberlingas nupirko pirmąją bendrovės kompaniją, pasiskolinęs pinigų iš savo žento. Guma ir medvilnė buvo gabenamos per pusę pasaulio į miestą, kuriame geležinkelių transportas buvo ribotas. Seiberlingas pavadino kompaniją Charles Goodyear, vulkanizacijos atradėjo, vardu.

Goodyear kompanija savo veiklos pradžioje turinti tik 13 darbuotojų, pradėjo gaminti dviračių, transporto priemonių vežimėlių, pasagų ir pokerio žetonų gamybos liniją. Po pirmojo mėnesio kompanijos pardavimai siekė 8 246,00 JAV dolerių. Nuo tada Goodyear praėjo tolimą ir sunkų kelią nuo pirmosios dviračių padangos iki tapimo didžiausiu pasaulyje padangų gamintoju. Prieš daugiau kaip 120 metų pradėjus nuo smulkios veiklos, šiandien kompanija veikia šešiuose žemynuose, produktus gamina net 22 šalyse, dirba virš 67 000 darbuotojų, o metiniai pardavimai viršija 15 trilijonų JAV dolerių. Be Goodyear padangų, taip pat gaminamos ir "Dunlop", "Kelly", "Fulda", "Lee", "Sava" ir "Debica" padangos, o taip pat klientams siūlomas platus auto įrangos ir įrankių asortimentas.

GOODYEAR PREKĖS ŽENKLAS

Goodyear prekės ženklas yra vienas žinomiausių visame pasaulyje. Kompanija žinoma dėl savo inovacijų, patikimumo ir našumo, todėl nenuostabu, kad vartotojams siūlo platų automobilių aksesuarų bei kitų naudingų gaminių pasirinkimą. Šiandien Goodyear prekės ženklas yra susijęs ne tik su automobilių padangomis, Goodyear siūlo savo produktus įvairiose srityse: Goodyear automobilių aksesuarai ir priedai, Goodyear įrankiai, Goodyear avalynė, Goodyear drabužiai, Goodyear laisvalaikio aksesuarai, Goodyear sodo technika ir kt. Goodyear licencijuoti produktai, tai kompanijos dinamiškumo, ilgametės patirties, inovacijų bei aukštų standartų atspindys.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis!

Stengiamės pasiūlyti platų, itin kokybiškų bei inovatyvių GOODYEAR produktų asortimentą. Jei turite papildomų klausimų – susisiekite su mumis Jums patogiu būdu. Pakonsultuosime bei pasistengsime atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus kaip įmanoma greičiau.

Į VIRŠŲ